Apie mus

Gerbiami klientai,

Informuojame, kad Vilniaus ir Kauno "SINC" nuomos padaliniai tęsia veiklą mažindami klientų aptarnavimo laiką iki 20 minučių reaguodami į LRV paskelbtą karantiną dėl plintančio COVID-19 viruso, saugodami savo klientų, darbuotojų bei jų artimųjų sveikatą nuo pavojaus užsikrėsti, nuomos padaliniuose įrangos išdavimai ir grąžinimai bus atliekami lauke laikantis saugaus atstumo bei kitų būtinų priemonių.
Karantino laikotarpiu klientai nebus įsileidžiami į mūsų nuomos punktus. Konsultacijos ir įrangos užsakymai vyks telefonu Vilniuje (8- 5) 2700 322 ir Kaune 8 (37) 200 215 bei internetu www.sinc.lt.
Nuomos padaliniuose, prašome, laikytis rekomenduojamo 2m atstumo, dėvėti kaukes, apsaugines pirštines, skatiname atsiskaityti banko kortelėmis, o ne grynaisiais pinigais, bei dezinfekuoti rankas (dozatorius su dezinfekciniu skysčiu rasite kiekviename mūsų nuomos punkte).

Prašome laikytis karantino sąlygų kad, sumažintume riziką ir aptarnavimo laiką.
Iš anksto atsiprašome už nepatogumus

SINC administracija

UAB „Rentalis“ SINC Įrankių nuoma – statybos įrankių ir įrangos, sodo priežiūros technikos nuomos centras, sėkmingai vykdantis veiklą Vilniuje ir Kaune. Pagrindiniai mūsų klientai – statantys, remontuojantys ar aplinką prižiūrintys privatūs asmenys ir statybinės organizacijos. Įmonė operatyviai ir kokybiškai teikia nuomos, konsultacines, transportavimo ir kitas paslaugas.


Nuomojame
:

 • Statybos, remonto įrankius ir įrangą;
 • Valymo įrangą;
 • Aplinkos priežiūros įrankius ir įrangą;
 • Pastolius ir lauko aptvėrimus (tvoras);
 • Keltuvus, kėlimo techniką;
 • Lengvųjų automobilių priekabas;
 • Perdangos statramsčius;
 • Kitą įrangą.

Mūsų istorija:
2006 m. įsteigta SINC Įrankių nuoma.
2006 m. įmonė atidarė pirmąjį nuomos centrą Vilniuje.
Tais pačiais metais startavo elektroninis įrankių nuomos katalogas www.sinc.lt
2007 m. įmonė pasirašė bendradarbiavimo sutartis su patikimais tarptautiniais koncernais BOSCH ir HILTI dėl elektrinių statybos įrankių tiekimo.
Klientų pageidavimu nuo 2008 m. SINC Įrankių nuoma papildė asortimentą ne tik statybos įrankių ir įrangos, bet ir lauko aplinkos priežiūros įranga.
2012 m. įmonė išplėtė savo veiklą, atidarydama naują nuomos saloną Kaune (Pramonės pr. 23).
Siekdama būti pasiekiama visoje Lietuvoje, artimiausiu metu įmonė turi planų toliau plėsti savo veiklą ir kituose Lietuvos miestuose.
Mūsų tikslas – kuriant ilgalaikius ir tvirtus santykius su klientais bei verslo partneriais būti patikimais ir teikti kokybiškas nuomos paslaugas.
Strategija – kryptingu ir nuosekliu darbu siekiame kiekvienam klientui pateikti jo lūkesčius viršijantį nuomos pasiūlymą.

Mūsų vertybės:

 • Profesionalumas – nuosekliai ugdydami personalo įgūdžius bei kvalifikaciją, užtikriname sklandų konsultavimą prekių asortimento ir teikiamų paslaugų klausimais;
 • Pagarba – tikime, kad nuoširdi pagarba ir asmeninis dėmesys klientams, partneriams bei darbuotojams garantuoja ilgalaikę sėkmę;
 • Lojalumas – įmonė itin vertina ir motyvuoja ištikimiausius klientus bei darbuotojus.

Klientai žino, kad užsukus į SINC Įrankių nuoma jų visuomet laukia gardžios kavos puodelis :)